Márton napon felvonultunk

Az idén a Kultúrház munkatársainak szervezésében, 2017. november 10-én rendeztük meg az immár hagyományosnak számító Márton napi felvonulást. A felvonulás este 17.30-kor kezdődött, mind a három faluvégről egyszerre, önkéntesek vezetésével.

A menethez időközben a falu apraja-nagyja is csatlakozott. 18.00 óra után pár perccel érkezett szinte egyszerre a három menet az iskolaudvarhoz, ahol a Közalapítvány jóvoltából a csaknem hatvan fő felvonulót zsíros kenyérrel, forró teával és forralt borral várták.

Ezúton szeretnénk köszönetet mondani az önkormányzati konyha dolgozóinak, a konyhás néniknek és Tóthpálné Marikának, hogy a vendéglátást lebonyolították. Köszönjük a Polgárőröknek, hogy a felvonulást biztosították és az önkénteseknek, hogy segítségünkre voltak!

 
 
joomla templates by dezinedepotdownload fromjoomlatp.com
© 2018 Királyegyháza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.