Névadói pályázat

A Királyegyházai Kultúrház elnevezésére hívjuk fel a kreatív helyi lakosokat. Olyan névre szeretnénk elkeresztelni a Kultúrházat, amely név utal a helyszínen megvalósuló közösségi létre, sportfoglalkozásokra, gyógyító foglalkozásokra, szórakozási lehetőségekre, ünnepekre, kézműves- és játszóházakra, kulturális programokra és a különböző korosztályokra.

Természetesen a név feleljen meg a magyar nyelvhelyességnek, legyen kulturált és lehetőleg figyelemfelkeltő.

A beérkezett pályázatokat Királyegyháza Község képviselőtestülete fogja elbírálni.

A pályázatot leadhatja személyesen az iskolában, illetve elküldheti e-mailben a Ezt az email címet a spamrobotok ellen védjük, megtekintéséhez engedélyezze a JavaScript használatát címre.

Kérjük a tárgyban megjelölni: Névadói pályázat

A nyertes névadó jutalma lesz a „keresztszülői” dicsőség, és esetleg szerény tárgyjutalom, melyre még szponzor kerestetik.