Egy szép nap Badacsonyban

Királyegyházán, a településünk szép rendben tartása érdekében, 2019. év április 1. napjától a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány biztosított munkalehetőséget tíz főnek Plaki Jánosné munkavezető közreműködésével.

Kiemelkedően szorgalmas munkájuknak jutalmaként a Királyegyháza Községi Önkormányzat és a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány támogatásával Balatonra utazhattak augusztus 8-án. Nem csak az utazást állták a támogatók, de egy finom ebéddel is kedveskedtek a dolgozóknak.

Plaki Jánosné és csapata ezúton szeretné megköszönni Királyegyháza Önkormányzatának és a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriumának, hogy eltölthettek egy szép napot a Balatonon, ahol kipihenhették magukat, és így újult erővel tudják folytatni a munkálatokat.

 
joomla templates by dezinedepotdownload fromjoomlatp.com
© 2019 Királyegyháza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.