Elkezdődött az iskola

A 2019/20-as tanév tanévnyitó ünnepségén, szeptember 2-án, nemcsak az új tanévet, hanem a régi-új intézményt is köszöntöttük, ünnepeltük, hiszen bizonyára mindenki értesült már róla, hogy iskolánk több éves törekvés eredményeként minisztériumi engedéllyel alkalmasnak találtatott arra, hogy a Szentlőrinci Általános Iskolából kiválva, ismét önálló intézményként működhessen: Királyegyházai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti iskola néven.

Az önállóságunkat nem tudtuk volna visszakapni a partnereink hathatós támogatása, segítsége nélkül, ezért ebben az ünnepélyes pillanatban az iskola minden jelenlegi és jövőbeni tanulója és dolgozója nevében hálásan köszönöm mindazoknak, akik szóval, tettel, határozatokkal és aláírásaikkal is kifejezték, hogy egyetértenek az iskolánk kiszervezésével, önálló intézményként való működésével. Szinte minden jelenlévőnek szerepe volt ebben a folyamatban, a diákönkormányzatnak, a szülői közösségnek, a települési és nemzetiségi önkormányzatoknak, valamint az évek során velünk szorosan együttműködő külső partnereinknek, akik közül a helyi civil szervezeteket és vezetőiket szeretném külön kiemelni.

 
 
joomla templates by dezinedepotdownload fromjoomlatp.com
© 2020 Királyegyháza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.